Witamy w rzeczywistości rozszerzonej (AR)

Zapraszamy nauczycieli do odkrycia, jak rzeczywistość rozszerzona (AR) może wzbogacić proces edukacyjny, przenosząc uczniów w świat pełen immersji i interaktywnego doświadczenia. Rzeczywistość rozszerzona wykorzystuje możliwości naszych smartfonów, by wzbudzić większe zaangażowanie i ciekawość u uczniów, prezentując treści edukacyjne w atrakcyjny i nowoczesny sposób.

W trakcie szkolenia nauczyciele dowiedzą się, jak rzeczywistość rozszerzona może „ożywić” materiał dydaktyczny – od kolorowych ptaków lądujących na dłoniach uczniów, przez ułatwienie zrozumienia złożonych koncepcji matematycznych, aż po wirtualne wycieczki po niezwykłych miejscach i przestrzeniach.

Omówimy praktyczne zastosowania rzeczywistości rozszerzonej w różnych dziedzinach edukacji, jak również zaprezentujemy narzędzia i aplikacje, które nauczyciele mogą wykorzystać, by uczynić swoje lekcje bardziej dynamicznymi i pamiętnymi. Szkolenie to jest idealne dla nauczycieli, którzy chcą zintegrować nowoczesne

technologie z tradycyjnymi metodami nauczania, tworząc bogate, wielowymiarowe doświadczenia edukacyjne dla swoich uczniów.

Warsztaty praktyczne

Czas: 2h

Zapytaj lub zamów

More projects

Start a project with Seven Agency

Have an idea? Let's discuss it!